25 років разом

Умови участі

Купуй продукцію ТМ «Аква Натурале», «Утренняя Роса», «Арабелла», «Фрутс», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «SYNERGY», «Катеринославський» з акційною кришкою

Знайди код
під кришкою

Надішли в смс код, своє iм’я та мiсто на номер 4647

Відправляй код з-під кришки, своє їм’я та місто, на номер 4647 та вигравай призи!

Вартість відправки SMS на номер 4647 для абонентів усіх національних GSM операторів становить 1,00 грн. Тариф вказаний з урахуванням усіх податків. Послуга тільки для повнолітніх абонентів усіх національних GSM операторів України. Організатор: ТОВ «Аквапласт» 49008 , Україна, Дніпро, вул. Макарова, 8д. Номер організатора 380505070414 з пн.-пт. з 10-00 до 18-00. Дзвінки згідно тарифів Вашого оператора. Технічний партнер ТОВ «Іріком-Україна», 01133, Україна, Київ, б.Лесі Українки, 34.

Увага, кришки з кодом потрібно зберігати до кінця акції.

Їх необхідно буде надати для отримання подарунку!

Головні призи

*Зображення можуть відрізнятися від реальних призів

4Сертифiкати на подорож

18Смартфонiв

8Ноутбукiв

500Сумок шопперів

Акційна продукція

Купуй продукцію ТМ «Аква Натурале», «Фрутс», «Утренняя Роса», «Арабелла», «ГОСТОВСКИЙ», «4х4», «SYNERGY», «Катеринославський» з акційною кришкою та вигравай призи.

Правила

Офіційні правила Акції  «25 років разом»

 1. Загальні положення

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Аквапласт» (надалі — Організатор). Місцезнаходження Організатора: Україна, 49008, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Макарова, будинок 8 Д,  ЄДРПОУ: 30927520.

1.2. Акція проводиться з метою  формування споживчого інтересу та попиту до продукції виготовленої Організатором.

1.3. Акція не є лотереєю, тоталізатором та іншою азартною грою, що вимагає платної участі.

1.4. Купуючи Продукцію, учасник Акції не вносить жодної додаткової плати, пов’язаної з участю в Акції, окрім безпосередньої ціни Продукції та вартості  відправки  SMS-повідомлення  з акційним кодом. Заохочувальний фонд Акції (далі – «Подарунки Акції») не формується з внесків учасників Акції.

 

 1. Термінологія та поняття, які використовуються в даних офіційних правилах:

 

2.1. Доба — відрізок часу в період однієї астрономічної доби з 00 годин 00 хвилин 00 секунд до 23 годин 59 хвилин 59 секунд за Київським часом.

2.2. Виграшний код – правильно введений правильний Акційний код, який був зареєстрований Учасником Акції відповідно до умов цих Офіційних Правил та який надав право учаснику Акції отримати один з Подарунків Акції відповідно до алгоритмів та/або умов цих Офіційних Правил. Учасник Акції повинен зберігати кришечки з виграшними акційними кодами  протягом 90 календарних днів з дати завершення проведення Акції.

2.3. Сайт – сайт Акції, який знаходиться в інтернеті за адресою http://25razom.com.ua/ та містить детальну інформацію про умови участі в Акції та усі необхідні інструменти та додатки.

2.4. Акційний код – Унікальний код розташований на внутрішній стороні кришечки акційної продукції і складається з семи символів (цифри та літери латинського алфавіту), які розміщені у по колу внутрішньої сторони акційної кришки.

2.6. Порядок ведення коду: код читається зліва направо.

 

 1. Учасники Акції

 

3.1. До участі в Акції запрошуються громадяни України, які досягли 14-річного віку на дату початку Акції (як це зазначено у пункті 5.1. цих Правил), проживають на Території проведення Акції та є споживачами Продукції. Неповнолітні особи віком від 14 до 18 років мають право взяти участь в Акції тільки за наявності згоди законного представника (одного з батьків, опікуна, піклувальника, вихователя).

3.2. Учасником Акції вважається особа, яка відповідає вимогами розділу 3 цих Правил та належним чином виконала всі вимоги цих Правил.

3.3. Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути такі особи, незалежно від виконання ними умов цих Правил:

3.3.1 працівники Організатора, Виконавця та будь-якої компанії, залученої до проведення цієї Акції;

3.3.2  чоловік або дружина та найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) працівників Організатора, Виконавця та будь-якої компанії, залученої до проведення цієї Акції.

3.3.3 особи віком до 14 (чотирнадцяти) років, обмежено дієздатні та недієздатні особи;

3.3.4 неповнолітні особи віком від 14 до 18 років, що не отримали згоди на участь в Акції законного представника (одного з батьків, опікуна, піклувальника, вихователя).

3.4. Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:

3.4.1 дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

3.4.2 вказувати повні коректні та достовірні відомості, що вимагаються згідно з цими Правилами.

3.5.  Надання учасником Акції недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким учасником Акції, звільняє Організатора від обов’язку вручити Подарунки Акції, і такий учасник Акції втрачає право на отримання Подарунків Акції.

3.6. У разі порушення учасником Акції обов’язків, передбачених у цих Правилах, що спричинило виникнення в Організатора та/або Виконавця збитків, учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі документально підтверджені збитки в повному обсязі.

3.7. У будь-який момент під час проведення Акції та протягом 90 календарних днів з дати завершення Акції, Організатор має право вимагати від учасника надати копії документів, що засвідчують його особу, в тому числі підтверджують його вік. Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Акції учасників Акції, які на вимогу Організатора не надали документи або кришку з акційним кодом  відповідно до пункту 3.8.  Правил.

3.8. Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови цих Правил, втрачає право на подальшу участь в Акції та на одержання Подарунків Акції.

 

 1. Продукція, що бере участь в Акції

 

4.1. Акційною продукцією є продукція з акційною кришечкою, на яку зверху нанесено логотип: «25 Акція 1996-2021»  з  семизначним акційним кодом під кришкою (надалі – «Акційна Продукція»), згідно нижченаведеного переліку:

Вода «УТРЕННЯЯ РОСА» сильногазована у тарі ПЕТ 2,0л, 1,5л та 0,5л;

Вода «УТРЕННЯЯ РОСА» негазована у тарі ПЕТ 2,0л, 1,5л та 0,5л;

Напій «УТРЕННЯЯ РОСА» зі смаком грейпфрута  у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «УТРЕННЯЯ РОСА» зі смаком лимону  у тарі ПЕТ 2,0л;

Вода мінеральна «АКВА НАТУРАЛЕ» сильногазована у тарі ПЕТ 1,5л;

Вода мінеральна «АКВА НАТУРАЛЕ» негазована у тарі ПЕТ 1,5л;

Напій «ЛИМОНАД» ТМ «ФРУТС»  у тарі ПЕТ 2,0л, та 0,5л;

Напій «МОХІТО» ТМ «ФРУТС» у тарі ПЕТ 0,5л;

Напій «МУЛЬТИВІТАМІН» ТМ «ФРУТС» у тарі ПЕТ 0,5л;

Напій «WINNERS» ТМ «SYNERGY» у тарі ПЕТ 1,0л;

Напій «4х4 ПОЛНЫЙ ПРИВОД» у тарі ПЕТ 1,0л, та 0,5л;

Напій «КАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ»  ЗІ СМАКОМ КВАС у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «ЛИМОНАД» ТМ «ГОСТОВСКИЙ» у тарі ПЕТ 2,0л, 1,5л та 0,5л;

Напій «ЛИМОНАД» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «СИТРО» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «ТРОПІК» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «МОХІТО» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «ЛИМОНАД-БУРАТІНО» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «КОЛА» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «ДЮШЕС» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

Напій «ТАРХУН» ТМ «АРАБЕЛЛА» у тарі ПЕТ 2,0л;

 

 1. Тривалість Акції та місце її проведення

 

5.1 Акція починається о 00:00:00 годині за київським часом 15 грудня 2021 року та закінчується о 23:59:59 годині за київським часом 25 листопада  2022 року (надалі – „Період проведення Акції”).

5.2.  Акція проводиться на території України (за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу Президента України про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014″).

5.3. Термін проведення Акції та місце її проведення може бути змінено Організатором за його власним рішенням самостійно або у зв’язку з істотною зміною обставин, які не могли бути заздалегідь передбачені Організатором.

 

 1. 6. Фонд Акції

 

 6.1.  Фонд Акції сформовано Організатором Акції

6.2. Призовий фонд Акції складається з наступних Подарунків :

6.2.1. Подарунки першого рівня:

6.2.1.1.  4  (чотири) Сертифікати на подорожі вартістю 30000 гривень  кожний ;

6.2.1.2.  Ноутбуків торгової марки Acer в кількості  8 (вісім) одиниць.

6.2.1.3. Телефони торгової марки Xiaomi в кількості 18 (вісімнадцять)  одиниць.

6.2.2.  Подарунки другого рівня:

6.2.2.1. Сумки  в кількості 500 (п’ятсот) одиниць.

6.3. Кількість Подарунків обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора/Виконавця не виходить за межі кількості Фонду Подарунків Акції, що зазначений вище.

6.4. Організатор Акції залишає за собою право збільшити  загальну кількість Фонду Подарунків Акції або включити в Акцію додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни відбудуться, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому п. 10 цих Правил.

6.5. Зовнішній вигляд Подарунків, зазначених на інтернет-сайті акції, на етикетках Акційної Продукції, на рекламних матеріалах, які будуть поширюватись Організатором/Виконавцем Акції протягом Акційного Періоду, може відрізнятись від зовнішнього вигляду реальних Подарунків.

6.6. Переможець Акції, отримуючи Подарунок, усвідомлює, що:

— такий Подарунок є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;

— отримання Подарунку може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.

Переможець Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Подарунок, а також йому відомо про наслідки таких дій. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Подарунки.

 

 1. Порядок участі в Акції та реєстрації Учасників Акції

 

7.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно зробити наступні дії:

7.1.1. купити Акційну продукцію протягом Періоду проведення акції;

7.1.2. Зареєструвати в Акційний період Акційний код за допомогою SMS — відправлення , в порядку передбаченому в п. 7.1.2.1. цих Правил;

7.1.2.1. Для реєстрації Акційного коду за допомогою SMS- повідомлення, Учаснику Акції необхідно з 00 годин 00 хвилин 00 секунд 15 грудня 2021 року до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 25 листопада 2022 року надіслати SMS-повідомлення на номер 4647 з акційним кодом, що розташований на внутрішній стороні кришки акційної продукції і складається з семи символів (цифри та літери латинського алфавіту), а також в цьому SMS-повідомленні потрібно вказати своє ім`я та місто та зберегти кришку з Акційним  кодом.

 

Вартість відправки SMS-повідомлення  на номер 4647 для абонентів усіх національних GSM операторів становить 1,00 грн. Тариф вказаний з урахуванням усіх податків. Послуга тільки для повнолітніх абонентів усіх  національних GSM операторів України. Організатор:  ТОВ «Аквапласт» 49008 , Україна, Дніпро, вул. Макарова, 8д.  Зв’язок з Организатором за номером: +380505070414 з пн.-пт. з 10-00 до 18-00. Дзвінки згідно тарифів Вашого оператора. Технічний партнер ТОВ «Іріком-Україна», 01133, Україна, Київ, б.Лесі Українки, 34.

7.2. Після реєстрації правильного Акційного коду шляхом відправлення SMS-повідомлення Учаснику буде надіслано у відповідь SMS-повідомлення з номера 4647 з підтвердженням реєстрації Акційного коду.

7.3. В одному SMS- повідомленні можливо надіслати тільки один Акційний код, ім`я та місто Учасника.

7.4. SMS- повідомлення не враховується, а у відповідь надсилається відповідне повідомлення, та особа не стає Учасником Акції в наступних випадках:

7.4.1. Якщо було відправлено неправильний Акційний код;

7.4.2. Якщо SMS- повідомлення не містить Акційний код;

7.4.3. Якщо SMS- повідомлення містить Акційний код, який не може бути ідентифікований (не містить усіх елементів Акційного коду, або містить крім Акційного коду зайві символи, пробіли, пропуски тощо);

7.4.4. Якщо SMS- повідомлення відправлене за межами Акційного періоду, встановленого даними Правилами;

7.5. Ідентифікація Учасників Акції здійснюється Організатором  Акції за допомогою унікального номеру мобільного телефону, з якого було відправлене SMS-повідомлення з правильним Акційний кодом.

7.6. Правильним вважається Акційний Код, який присутній в загальній базі згенерованих Акційних Кодів, які використовувалися для нанесення на Акційну Упаковку Акційного продукту.

7.7. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за технічні збої, пов’язані з реєстрацією Акційних кодів та деякими іншими питаннями, в тому числі:

7.7.1. За розірвання договірних відносин між оператором(ами) мобільного зв’язку і як наслідок – неможливість відправки SMS- повідомлень на короткий номер 4647.

7.7.2. За затримки SMS- повідомлень, а також будь-які інші технічні збої в роботі операторів мобільного зв’язку, що виникли не з вини Виконавця/Організатора.

7.7.3. За неможливість з’єднання з коротким номером 4647, на який необхідно надіслати SMS-повідомлення, якщо оператором мобільного зв’язку в конкретному місті (місцевості) така послуга не підтримується.

7.7.4. За розірвання договірних відносин між оператором(ами) мережі Інтернет та/або будь-які інші технічні збої в роботі мережі Інтернет .

7.7.5. За неможливість учасника взяти участь у заходах в рамках Акції з причин, які не залежні від Організатора Акції.

7.8. Якщо Учасник Акції в установлений цими Правилами період не скористався правом відправлення повідомлення.

 

 1. Порядок розіграшу та вручення подарунків

 

8.1. Визначення власників Подарунків відбудеться за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел .

8.2. Визначення Учасників Акції, які матимуть право стати власниками Подарунків відбуватиметься серед усіх правильно зареєстрованих Акційних кодів, які станом на добу, що передує  5-ти добам до проведення  Розіграшу, зареєстрував Учасник Акції.   Розіграш відбуватиметься щомісячно, починаючи з 25 числа поточного місяця, шляхом випадкового комп’ютерного відбору серед усіх кодів, що були зареєстровані Учасниками. Кожен надісланий код додає номер мобільного телефону, з якого було надіслано код, до списку номерів, серед яких будуть обиратися Переможці. Протягом періоду проведення Акції, кожен Учасник може надіслати необмежену кількість кодів, тим самим збільшити свій шанс на отримання Подарунка.

8.3. Подарунки не видаються в грошовому еквіваленті, окрім компенсації вартості Сертифікату подорожі в сумі 30 000,00 грн., у разі відсутності можливості переможця (учасника) Акції здійснити закордонну подорож.

 

8.4. Розіграші Подарунків:

 

25 лютого 2022 року  — розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.02.2022 року;

 

25 березня 2022 року –  розіграш 1 сертифікату на сімейну подорож вартістю 30000 гривень  на трьох (2 дорослих и 1 дитина); 2 ноутбуки, 3 смартфони та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.03.2022 року;

 

25 квітня 2022 року — розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.04.2022 року;

 

25 травня 2022 року — розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.05.2022 року;

 

25 червня 2022 року — розіграш 1 Сертифікату на подорож, вартістю 30000 гривень ; 2 ноутбуки, 3 смартфони та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.06.2022 року;

 

25 липня 2022 року — розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.07.2022 року;

 

25 серпня 2022 року —  розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.08.2022 року;

 

25 вересня 2022 року — розіграш 1 Сертифікату на подорож, вартістю 30000 гривень ;2 ноутбуки, 3 смартфони та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.09.2022 року;

 

25 жовтня 2022 року — розіграш 1 смартфону та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 20.10.2022 року;

 

27 листопада 2022 року — розіграш 1 Сертифікату на подорож, вартістю 30000 гривень; 2 ноутбуки, 3 смартфони та 50 сумок серед учасників, які виконали умови Акції в період з 15.12.2021 по 25.11.2022 року.

 

8.5. Якщо Подарунок першого рівня виграла особа, яка не досягла 18 років, Подарунок оформляється на одного з батьків або опікунів.

8.6. Усі правильно оформлені SMS -повідомлення, що надіслані протягом Періоду проведення Акції, беруть участь у всіх розіграшах. Повнолітня особа, яка виграла Подарунок не має права передачі його іншим особам.

8.7. Про виграш  Подарунків переможців буде проінформовано за номером телефону, з якого надіслано SMS-повідомлення. Переможці Акції отримають SMS-повідомлення з номера: 4647 протягом 15 (п’ятнадцяти) діб з дати проведення Розіграшу.

 

Увага! Інформування Переможців Акції буде здійснюватися SMS- повідомленнями та/або  по телефону з номерів 4647 та +380505070414. Результати кожного Розіграшу будуть опубліковані на сайті www.25razom.com.ua.

 

Переможцю надається 15 (п’ятнадцяти) денний термін після опублікування на сайті  переліку переможців та відправлення йому SMS-повідомлення з короткого номеру протягом якого,

Переможець повинен зібрати та відправити Організатору всю необхідну інформацію та документи відповідно до вимог Правил проведення Акції. Якщо Переможець не зможе надати повний перелік документів у вказаний строк або відмовиться від отримання Подарунків, Подарунок йому надано не буде. Усі Подарунки будуть вручатися не пізніш  двох місяців з моменту закінчення проведення Акції.

8.8. Організатор Акції залишає за собою право відсторонити (відхилити) Переможця у випадку підозри та/або виявлення фальсифікації Учасниками Акції, які претендують на отримання Подарунків. Не мають права на отримання Подарунків Учасники Акції, які використовували за визначенням Організатора доступ до запропонованих послуг з ознаками недобросовісних дій, незаконного підприємництва, порушення прав споживачів, зловживанням правом та іншими аналогічними ознаками.

 

 1. Порядок отримання Подарунків Акції

 

 1. Порядок отримання Подарунків Акції, зазначеного в розділі 6 цих правил.

9.1. Для підтвердження свого права на отримання подарунків першого рівня, передбаченого розділом 6,  Учасник Акції повинен протягом 5 (п’яти) робочих днів після надсилання йому SMS- повідомлення про визначення його Власником Подарунку, надіслати на адресу 25rokiv.razom@gmail.com такі дані:

— номер власного мобільного телефону, який використовувався при реєстрації Акційних кодів;

— прізвище, ім’я, по-батькові;

— копію власного паспорту громадянина України, а саме 1, 2, 3, 4 та сторінка з відмітками про реєстрацію місця проживання або копію паспорта у формі ID-картки з обох сторін з довідкою про місце реєстрації; копію власної довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (надалі — РНОКПП) окрім випадку, коли Переможець, через свої релігійні переконання відмовився від отримання РНОКПП, про що має відповідну відмітку в паспорті/ID-картці;

— для неповнолітніх, письмову згоду своїх законних представників, що передбачена п.3.1. даних Правил.

— повну адресу проживання для надсилання Подарунків з обов’язковим зазначенням поштового індексу.

— фото кришки з кодом Акційної продукції, або кришку з переможним Акційним кодом.

 

9.2. Відповідний Подарунок буде надіслано за рахунок Організатора послугами кур’єрської служби на склад-представництво кур’єрської служби у місті, де проживає Учасник Акції, який матиме право на отримання Подарунків, зазначеного в розділі 6 цих правил, або за допомогою Укрпошти. У разі відсутності складу-представництво кур’єрської служби  у місті, де проживає переможець Акції, Подарунок відправляється до відділення, що є найближчим до цього населеного пункту за умовою виконання Власником Подарунка усіх умов цих правил.

9.3. У випадку, якщо учасник, який отримав право на отримання відповідного Подарунку не надасть іншу, можливу для доставки, адресу протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати оголошення виграшу Подарунку, такий учасник втрачає своє право на отримання такого Подарунку і не має права на будь-яке відшкодування з боку Організатора чи Виконавця.

9.4. Будь-які додаткові витрати Власника Подарунку, пов’язані з отриманням такого Подарунку, не компенсуються Організатором Акції.

9.5. У випадку, якщо переможець виграв Сертифікат на подорож,  переможець самостійно оплачує собі проїзд до/з міста Вильоту/Прильоту зі/до свого міста.

9.6. Оформлення передачі переможцю Сертифікату на подорож, проводиться Організатором та/або його представником за адресою: Україна, 49008, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Макарова, будинок 8 Д, шляхом підписання Акту приймання-передачі, відповідно до цього Акту, Організатор передає, а   Переможець Акції  приймає Сертифікат на подорож. Форма цього Акту приймання-передачі визначається Організатором Акції, при цьому транспортні витрати Переможця Акції для приїзду останнього до вказаної адреси не компенсуються.

9.7. Переможець Акції, який набув право на отримання подарунку у вигляді Сертифікату на подорож одержує його від Організатора за умови особистої присутності Переможця та за умови надання таким Переможцем Організатору та/або його представникам оригіналів документів необхідних для оформлення Акту приймання-передачі Сертифікату на подорож не пізніш тридцяти календарних днів з дати визначення його Переможцем.

9.8. Переможець Акції позбавляється права на отримання Сертифікату на  подорож у випадках: не виконання умов , зазначених в  п.п.9.6.,9.7 Правил, та/ або здійснення  їх пізніше вказаного терміну, та/ або надання інформації, що мають ознаки фальсифікації, та/ або відмови від підписання Акту приймання-передачі Сертифікату та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Сертифікату на подорож.

 

 1. Способи та порядки інформування Учасників Акції про строки та умови її проведення

 

10.1. Інформування Учасників Акції та потенційних Учасників Акції про умови участі, продовження строку Акції, збільшення призового Фонду Акції, а також про інші зміни будуть здійснюватись на Інтернет-сайті http://25razom.com.ua/.

 

 

 1. Обмеження

 

11.1. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставин.

11.2. Організатор не несе відповідальність щодо подальшого використання Подарунку після його одержання або за нездатність Учасника скористатись ним не з вини Організатора.

11.3. Усі результати Акції та відповідні рішення Організатора є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню.

 1. Інші умови

 

12.1. Подарунок не видається за умови невиконання Учасником Акції даних Правил Акції.

12.2. Рішення Організатора з усіх питань, що пов’язані з проведенням Акції, є остаточними та перегляду не підлягають.

12.3. Організатор залишає за собою право розміщати додаткову інформацію про Акцію в порядку передбаченому в п.10 цих Правил.

12.4. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або в будь-які інші контакти з Учасниками Акції у випадку:

12.4.1. Якщо Учасник Акції зробив покупку,  не в зазначений Акційний Період.

12.4.2. Якщо Учасник Акції надав Організатору не всю інформацію, передбачену даними Правилами.

12.4.3. Якщо Учасник Акції порушив інші положення даних Правил Акції, а також в інших умовах, передбачених чинним законодавством України.

12.5. Усі Учасники Акції самостійно оплачують всі витрати понесені ними у зв’язку з їх участю в Акції.

12.6. У випадку відмови Учасника Акції від отримання Подарунку, такий Учасник Акції втрачає право на отримання відповідного Подарунку від Організатора Акції.

12.7. З моменту отримання Подарунку Учасником Акції останній несе ризик по його випадковому знищенню, втрати або псуванню. Організатор не несе відповідальності за подальше використання отриманого Подарунку Учасником Акції.

12.8. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або в будь-які інші контакти з Учасниками Акції.

12.9. Правилами  Акції не передбачене зберігання незатребуваного Подарунку і можливість його видачі після закінчення строків, передбачених даними Правилами Акції. Усі незатребувані Подарунки Акції залишаються у Організатора, які він може використовувати на власний розсуд.

12.10. Учасник Акції, беручи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

12.11. У випадку, якщо за Подарунком Претендент на отримання не з’явився протягом 5 (п’яти) днів з дня коли Організатор проінформував його по телефону, Подарунку не може бути повторно затребуваний. Претензії щодо таких не отриманих Подарунків не приймаються.

12.12. Для виконання зобов‘язань з вручення Подарунків Організатор має право вимагати від Учасника Акції надання інформації, передбаченої і необхідної для здійснення подібних дій. Повна або часткова відмова Учасника Акції в наданні вищезазначеної інформації автоматично звільняє Організатора від зобов‘язань стосовно вручення йому Подарунку.

12.13. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, неполадками в роботі мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками та з будь-якої іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Акції, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції.

 

 1. Персональні дані

 

13.1. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням Подарунку.

13.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, адресу електронної пошти, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі — «Персональні дані»). (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних  партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя — НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ.) Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою, не забороненою законом метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається відповідно до ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”.

13.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином проінформований про мету збору його Персональних даних та ознайомлений з правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

13.4. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

13.5. Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

13.6. Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, щоб їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції,  можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.

13.7. Процедура визначення Учасників Акції, які мають право одержати Подарунок, не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їхню участь в Акції.

Переможці акції (зразок)

Ім'яКодДатаНомер тел.МістоПриз
1Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
2Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроСмартфон
3Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроСертифікат на подорож
4Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроСумка-шопер
5Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
6Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
7Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
8Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
9Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук
10Іван37XK3T7XX/XX/2022+380****56ДнiпроНоутбук

Питання та відповіді

 • купити Акційну продукцію протягом Періоду проведення акції з 15 грудня 2021 року до 25 листопада 2022 року;
 • надіслати SMS-повідомлення на номер 4647 з акційним кодом, що розташований на внутрішній стороні кришки акційної продукції і складається з семи символів (цифри та літери латинського алфавіту), а також в цьому SMS-повідомленні вказати своє ім`я та місто;
 • зберегти кришку з Акційним кодом;
 • очікувати на результати розіграшів.
Меню